Harley

ILLUMINATION MotorClothes Harley-Davidson

BĄDŹ BARDZIEJ WIDOCZNY I BEZPIECZNY

Rewolucja w bezpiecznej odzieży motocyklowej – Harley-Davidson® przedstawia nowe produkty z kolekcji ILLUMINATION MotorClothes®

[Oxford, Wielka Brytania, 19 sierpnia 2010] Harley-Davidson wprowadza nowy standard w linii MotorClothes® dzięki dodatkowym produktom w gamie odzieży wysokiej klasy widoczności Illumination MotorClothes. Zaprojektowane, aby maksymalizować ich widoczność na drodze, najnowsze dodatki kultowej marki motocykli do linii Illumination, zapewniają optymalne bezpieczeństwo nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach, i to bez uszczerbku dla stylistyki.

Realizując nowy, sensacyjny pomysł, Harley-Davidson zastosował najwyższej klasy technologię 3M Scotchlite™ – w sektorze sportów motocyklowych dostępną wyłącznie w produktach Harley-Davidson MotorClothes® – aby zaoferować swoim Klientom wyjątkowy produkt: linię odzieży Illumination wykorzystującą najnowsze i najskuteczniejsze materiały odblaskowe 3M.

Kurtki wysokiej klasy widoczności, wykonane w technologii 360° Enhanced Visibility, dzięki wyjątkowej koncepcji Harley-Davidson, strategicznego rozmieszczenia materiału odblaskowego 3M Scotchlite™ sprawiają, że kierowca jest widoczny pod każdym kątem.
Stylowy i stonowany tytanowoszary kolor odzieży (prezentujący się doskonale w świetle słonecznym i wysoce odblaskowy w bezpośrednim oświetleniu) dostępny jest wyłącznie w produktach Harley-Davidson.

Właściwości odblaskowe materiału 3M Scotchlite™ zapewniają widoczność z odległości nawet 150 m, czyniąc Cię pięć razy bardziej widocznym niż w tradycyjnej bezpiecznej odzieży motocyklowej. Jazda na motocyklu – czy to w dzień, czy w nocy – jeszcze nigdy nie była tak bezpieczna!

Kolekcja odzieży Illumination, obejmująca takie elementy jak kurtki, spodnie i rękawice, wykonana jest z różnych materiałów, których kombinacja daje wielofunkcyjne ubrania, które są bezpieczne, a przy tym stylowe i praktyczne. Tytanowoszare elementy odblaskowe są dostępne wyłącznie w produktach Harley-Davidson; zapewniają one doskonały wygląd, gdyż są dyskretne w ciągu dnia, a w bezpośrednim oświetleniu zamieniają się w intensywny blask.

Doskonałym przykładem jest kurtka Illumination 360° Functional Jacket [98333-11VM], wykonana z wodoodpornego materiału, który nie pozwoli Ci zmoknąć, a przy tym zapewni idealną widoczność i bezpieczeństwo. W cieplejsze dni wystarczy odpiąć podszewkę i cieszyć się efektem chłodzenia dzięki wbudowanym wywietrznikom.

Kurtkę możesz zestawić z nowymi spodniami Illumination Textile Pants z technologią Switchback [98336-11VM], które możesz przymocować do kurtki za pomocą zamka błyskawicznego umieszczonego w pasie, uzyskując kombinezon chroniący Cię od stóp do głów przed deszczem i wiatrem. Całościowy charakter tego stroju, w połączeniu z 360-stopniową widocznością, nadaje sylwetce efekt „jednolitości”. Tak, jak w przypadku kurtki, wodoodporną podszewkę spodni można usunąć w cieplejszą i suchą pogodę.

W ostatnie dni lata i w czasie zbliżającej się jesieni, załóż naszą kurtkę Luminator 360° Leather Jacket [98013-10VM] ze specjalnymi wywietrznikami, zapewniającymi chłodzenie oraz zdejmowanymi ochraniaczami – jeśli masz ochotę na lekką i beztroską przejażdżkę. W licznych wodoodpornych kieszeniach schowasz wszystko, czego możesz potrzebować w czasie długich podróży – od okularów do telefonów i odtwarzaczy muzycznych. To idealna kurtka na wieczorne przejażdżki w stronę zachodzącego słońca.
Wreszcie pamiętaj, by uzupełnić swój strój o pełne skórzane rękawice Illumination [98340-11VM], również wyposażone w technologię Enhanced Visibility z odblaskami rozmieszczonymi tak, by zapewnić ci widoczność i bezpieczeństwo na drodze.

Naturalnie kolekcja Illumination występuje również w wersji damskiej; specjalnie opracowany fason sprawia, że będziesz widoczna jako jednolita sylwetka ludzka pod każdym kątem na drodze. Strój obejmuje kurtkę Illumination 360° Functional Jacket [98312-11VW], spodnie Illumination Functional Pants [98315-11VW] oraz pełne rękawice tekstylne Illumination 360° Textile Full-Finger Gloves [98319-11VW].

Aby obejrzeć pełną gamę odzieży Illumination, odwiedź stronę www.harley-davidson.eu/motorclothes lub najbliższy salon Harley-Davidson. Produkty dostępne od sierpnia 2010.

###

Podstawą linii MotorClothes® jest nasza kolekcja Core Collection. Są to klasyczne, ponadczasowe fasony, często z logo Harley-Davidson Bar & Shield w tradycyjnej kombinacji kolorów czarnego i pomarańczowego oraz nowość w kolekcji damskiej – kolor burgunda. Podstawowe produkty w kolekcji to odzież skórzana, odzież do jazdy FXRG®, odzież sportowa i dodatki. Wszystkie elementy kolekcji Core są dostępne przez cały rok i można je zakupić w dowolnym czasie w lokalnym salonie Harley-Davidson.

Dodatkowo, co 3 miesiące wypuszczane są kolekcje sezonowe, które są wyjątkowe, gdyż dostępne tylko przez krótki okres czasu. Mają one swój unikalny styl, materiały i zestawy kolorystyczne oraz produkowane są w ograniczonych ilościach.

hastagi na stronie:

#kurtki harley davidson #kurtki skĂłrzane na motor #kurtka harley davidson #odzieĹź harley davidson

Similar Posts