Dziewczyny na Harley’ach

Coraz bardziej aktywnymi i widocznymi miłośnikami charakteru i filozofii H-D są także dziewczyny. „Diablice” czy „Amazonki” to kluby stworzone przez kobiety, które pewnego dnia powiedziały sobie: „Dosyć oglądania trasy z tylnego siodełka. „Plecaczkom” mówimy: nie!”. Widoczne na zlotach, dalekich rajdowych trasach, koncertach, wszędzie tam gdzie tętni dźwięk V-ki Harley’a zwyczajne dziewczyny – m.in. fryzjerki, prawniczki, dentystki, właścicielki małych przedsiębiorstw tworzą fantastyczny zespół, świetnie się bawią i same prowadzą swoje motocykle promując niebanalny styl życia, na który składa się ponad 100 lat tradycji i doświadczeń.

088056.jpg


Założycielką wrocławskiego klubu „Diablice” jest Dyrektor dwóch z pięciu polskich autoryzowanych salonów dealerskich H-D – Ola Czernia. W całej Europie prawdopodobnie nie ma ani jednej przedstawicielki płci pięknej mogącej pochwalić się podobnymi dokonaniami!

Dumą Harley-Davidson Motor Company jest wspólnota, jaką od wielu lat tworzy Firma, autoryzowani dealerzy Harley-Davidson i użytkownicy zrzeszeni zarówno w H.O.G.’ach, jak i innych grupach miłośników dźwięku i designu motocykli oraz przeżyć, jakie niesie ze sobą jazda na Harley’u. Nieśmiertelny charakter Harley-Davidson jednoczy wszystkich wyznawców tego stylu życia i miłośników jazdy na motocyklach H-D w kultywowaniu tradycji i legendy, i dalszym tworzeniu historii.

hastagi na stronie:

#www trade2save com #aleksandra czernia #dziewczyny na harleyach

Authors
Tags

Related posts

Top