Harley

kolekcja świąteczna 2010 Holiday Collection®

ŚWIĄTECZNA KOLEKCJA HARLEY-DAVIDSON

UBIERZ SIĘ CIEPŁO I PRZEJEDŹ PRZEZ ZIMĘ Z KOLEKCJĄ ŚWIĄTECZNĄ 2010 HARLEY-DAVIDSON® MOTORCLOTHES®

[Oxford, Wielka Brytania, 10 października 2010] Zimowa jazda właśnie stała się wygodniejsza i równie stylowa dzięki najnowszej kolekcji odzieży do jazdy i nie tylko, firmy Harley-Davidson: kolekcji świątecznej 2010 Holiday Collection®. Dostępna we wszystkich salonach od października, coroczna kolekcja świąteczna przygotowana jest z myślą o wyjątkowych warunkach drogowych w zimie, więc możesz spokojnie skupić się na samej przyjemności z jazdy.

Nicola Francis, General Merchandise European Operations Manager w Harley-Davidson: “Jeśli chodzi o sezon zimowy, Harley-Davidson uważa, że nie należy rezygnować z ciepła na rzecz zachowania stylu – dlatego ta najnowsza kolekcja, zaprojektowana specjalnie na zimę, łączy w sobie nasze najnowsze osiągnięcia na rzecz wygody i funkcjonalności, aby sprostać najtrudniejszym wymaganiom znamiennym dla zimowej jazdy.”

Kolekcja Świąteczna Męska
Zimno przestało być usprawiedliwieniem dla porzucenia stylu, wybierz więc najnowszą wielofunkcyjną kurtkę Brew Leather Jacket [97051_11VM], która zapewni Ci ciepło i suchość, a przy tym nada świetny wygląd dzięki kultowej brązowej skórze i opcjonalnemu odpinanemu kapturowi. Subtelne wykończenie logotypami Harley-Davidson wzmacnia klasyczny efekt tej wyjątkowo stylowej sezonowej kurtki, a w zestawie z flanelową koszulą z długim rękawem Plaid Flannel Shirt [96351_11VM] nadaje noszącemu wyluzowany wygląd, który nawet poza drogą pomaga wyprzedzać innych pod względem ciepła, wygody i stylu.
Bywa, że to szczegóły wyróżniają się najbardziej, więc jeśli jeszcze szukasz czegoś ciepłego, kamizelka Iron Mountain Down Vest [97435_11VM] jest dla Ciebie. Ogrzeje ona Twój tułów przyjemną miękkością, a wyjątkowe zatrzaskiwane kieszenie są idealne, by zanurzyć w nich zmarznięte ręce.

Kolekcja Świąteczna Damska
Nie tylko mężczyźni pragną w tym sezonie coś powiedzieć swoim wyglądem – kurtka Bling Harley Leather Jacket [97049_11VW] z pewnością pomoże Paniom przyciągnąć uwagę. Idealna zarówno do jazdy, jak i na co dzień, ta uniwersalna kurtka ozdobiona jest wspaniałymi wzorami z kryształów, nadającymi jej unikalny styl wyróżniający ją spośród wszystkimi innych skórzanych kurtek.
W dni, w które nie wsiądziesz na motocykl, kurtka Button Front Activewear Jacket [96313_11VW] zapewni Ci ciepło i wygodę przez cały czas, który spędzisz na powietrzu. Dzięki dopinanemu kapturowi nie zmarzną Ci uszy, a specjalnie zaprojektowane kieszenie ochronią przed zimnem Twoje ręce w długie zimowe spacery.
Sezon świąteczny nie byłby oczywiście tym, czym jest bez różnorodnej kolekcji dodatków do zimowej garderoby – czapek, rękawiczek i szalików. Włóczkowa czapka Cable Knit Hat [97685_11VW] oraz szalik Cable Knit Scarf [97686_11VW] z kolekcji Holiday Collection to idealne dodatki do każdego stroju – obydwa wykonane z grubej włóczki, zapewniającej maksymalną wygodę i ciepło.
Wreszcie luksusowe i wielofunkcyjne włóczkowe rękawiczki 3-in-1 Mittens [97346_11VW] – wyposażone w zdejmowane palce, dzięki którym Twoje dłonie pozostaną ciepłe podczas wszelkich czynności na dworze oraz opcjonalną dodatkową jednopalcową nakładkę, która ogrzeje Ci ręce podczas jazdy jako pasażer oraz w każdej innej sytuacji.

Kolekcja Podstawowa Core Collection
W miarę, jak widoczność zmniejsza się, a temperatura spada, sprawiając, że warunki jazdy stwarzają największe ryzyko w ciągu roku, ważne jest, by pamiętać o zwiększeniu bezpieczeństwa na drodze. Najnowsze kaski z kolekcji Harley-Davidson® Core Collection (dostępnej przez cały rok) zapewnią Ci zarówno ochronę, jak i styl.
Model Raceway Full Face Helmet [EC98008_11E/F] zaprojektowano specjalnie do jazdy w każdą pogodę, w deszczu, śniegu i deszczu ze śniegiem; wyposażony jest w osłonę na twarz, otaczającą nieparujące gogle, więc możesz zawsze liczyć na dobrą widoczność.
Wolisz coś bardziej na luzie? W kasku Complete Helmet [EC-98007_11E/F] staniesz się uosobieniem stylu retro, z nazwą Harley-Davidson wypisaną wyraźnie od przodu do tyłu, nie pozostawiając wątpliwości co do Twojej maszyny! Kask doskonale chroni głowę, a odchylana osłona twarzy jest świetnym rozwiązaniem w zmieniających się warunkach jazdy.
Na bardziej słoneczne zimowe dni polecamy model Commander Helmet [EC-98009_11E/F], który posiada wbudowane przyciemniane gogle chroniące oczy przed słońcem, dzięki czemu nie potrzebujesz już okularów.
Panie nie powinny przegapić kasku Pink Label Helmet [EC98050_11E/F], zapewniającego chłodną elegancję, wyposażono go bowiem w zintegrowany system wentylacji oraz opcjonalną osłonę przeciwsłoneczną.

Kolekcja Holiday Collection jest już w sprzedaży. Aby dowiedzieć się więcej o kolekcji 2010 Harley-Davidson® MotorClothes® Holiday Collection lub poznać całą gamę produktów, odwiedź stronę www.harley-davidson.eu/motorclothes lub najbliższy salon sprzedaży.

hastagi na stronie:

#97051-11vm

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy