Wiadomości branżowe

Solidne występy Truck Race Team Allgauer w Nogaro

W miniony weekend na włoskim torze Nogaro odbyła się trzecia runda European Truck Racing Championship 2010 - wyścigowych mistrzostw Europy ciężarówek. Solidny występ zanotowali kierowcy Truck Race Team Allgauer wspieranego przez

W miniony weekend na włoskim torze Nogaro odbyła się trzecia runda European Truck Racing Championship 2010 – wyścigowych mistrzostw Europy ciężarówek.

Solidny występ zanotowali kierowcy Truck Race Team Allgauer wspieranego przez Castrol, jadący MAN-ami Adam Lacko i Alex Lvov. W pierwszym sobotnim wyścigu Lacko był szósty, Lvov ósmy. W drugim Lvov podskoczył o jedną lokatę, zaś Czech ukończył go jako 11. W pierwszym niedzielnym wyścigu także lepszy był Rosjanin – ściganie zakończył jako siódmy, Lacko był 11. Drugiego wyścigu Alex Lvov nie ukończył, zaś Lacko był 17.

Dwa z czterech weekendowych wyścigów zwyciężył lider klasyfikacji kierowców Hiszpan Antonio Albacete. Po jednym wyścigu wygrali drugi i trzeci w rankingu – Markus Bosiger oraz Jochen Hahn. Kierowcy Truck Race Team Allgauer zajmują siódmą i ósmą lokatę.

Klasyfikacja kierowców European Truck Racing Championship 2010 po 3. rundach:

1. Antonio Albacete, SPA, MAN – 132

2. Markus Bosiger, SUI, Renault – 120

3. Jochen Hahn, GER, MAN – 120

7. Alex Lvov, RUS, MAN – 50

8. Adam Lacko, CZE, MAN – 41

 

A to już wiesz?  Awans Roberta i dobre miejsce Polski w zestawieniu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy