BIZNES Motoryzacja

Prezydent Toyoty Jacek Pawlak otrzymał nagrodę Fleet Leader 2016

Jacek Pawlak, prezydent Toyota Motor Poland i Toyota Central Europe odebrał wyróżnienie Fleet Leader 2016 przyznane przez redakcję magazynu

Data publikacji: 2016-12-07
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Prezydent Toyoty Jacek Pawlak otrzymał nagrodę Fleet Leader 2016
Kategoria: BIZNES, Motoryzacja

Jacek Pawlak, prezydent Toyota Motor Poland i Toyota Central Europe odebrał wyróżnienie Fleet Leader 2016 przyznane przez redakcję magazynu Fleet.

Prezydent Toyoty Jacek Pawlak otrzymał nagrodę Fleet Leader 2016 BIZNES, Motoryzacja - Jacek Pawlak, prezydent Toyota Motor Poland i Toyota Central Europe odebrał wyróżnienie Fleet Leader 2016 przyznane przez redakcję magazynu Fleet.

Jacek Pawlak, prezydent Toyota Motor Poland i Toyota Central Europe odebrał wyróżnienie Fleet Leader 2016 przyznane przez redakcję magazynu Fleet.

Prezydent Jacek Pawlak odebrał statuetkę z rąk Małgorzaty Mikołajczyk, prezes firmy Fleet Meetings, oraz Tomasza Siwińskiego, redaktora naczelnego magazynu Fleet. Redakcja uhonorowała jego osobisty wkład w rozwój marek Toyota i Lexus w Polsce i promocję modeli ekologicznych w polskich firmach. Uroczystość odbyła się na początku grudnia w siedzibie Toyota Motor Poland.

Fleet Leader 2016 to nagroda przyznawana corocznie przez magazyn Fleet osobom i firmom z branży flotowej za wyjątkowe osiągnięcia na tym rynku. Redakcja chce w ten sposób wyróżnić osoby i firmy, których niestandardowe i nowatorskie działania, a także odwaga w realizacji założonych celów biznesowych mogą stać się wzorcem dla innych.  

„Wyróżnienie przyznaliśmy wyjątkowemu managerowi, który zdobył uznanie jako świetny przywódca i wizjoner. Człowiekowi, który osiąga spektakularne sukcesy zarówno w Polsce jak i innych krajach Europy” – skomentował Tomasz Siwiński.

Dr Jacek Pawlak jest pierwszym Polakiem na stanowisku prezydenta Toyota Motor Poland. Objął je w 2012 roku po 5 latach pracy w Toyota Motor Europe, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Sprzedaży i Projektów Strategicznych. Jego odważny i niestandardowy styl zarządzania owocuje doskonałymi wynikami sprzedaży oraz stałym umacnianiem marek Toyota i Lexus w Polsce. W 2015 roku został ustanowiony nowy rekord sprzedaży samochodów Toyoty na polskim rynku. Jednocześnie polscy klienci co roku kupują o kilkadziesiąt procent więcej hybryd, zaś w tym roku wzrost ten wyniesie co najmniej 100 procent.

Toyota znajduje się w czołówce najmocniejszych marek na rynku flotowym, wyróżniającej się pod względem niezawodności, oferty systemów bezpieczeństwa czynnego oraz ekologicznych napędów. D­­­zięki bogatej ofercie modeli hybrydowych skutecznie promowanych przez polski oddział Toyoty w szybkim tempie powstają nowe floty aut z tym oszczędnym napędem. Zespół Toyota Motor Poland wyróżnia się także pod względem innowacyjności – wypracowane przez niego rozwiązania marketingowe są wdrażane także w innych przedstawicielstwach marki na kontynencie.

A to już wiesz?  Opony Barum w nowym rozmiarze

Ogromne osiągnięcia Jacka Pawlaka oraz jego zespołu zostały docenione przez europejską centralę Toyoty. W styczniu 2016 roku prezydent Toyota Motor Poland objął równoległe stanowisko prezydenta Toyota Central Europe, zarządzającej operacjami firmy na Węgrzech, Słowacji i w Czechach. W skutecznym wdrażaniu własnej strategii u naszych sąsiadów pomaga mu doświadczenie zdobyte w międzynarodowych strukturach europejskiej centrali oraz fascynacja kulturą organizacyjną Toyota Way.

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Prezydent Toyoty Jacek Pawlak otrzymał nagrodę Fleet Leader 2016 BIZNES, Motoryzacja - Jacek Pawlak, prezydent Toyota Motor Poland i Toyota Central Europe odebrał wyróżnienie Fleet Leader 2016 przyznane przez redakcję magazynu Fleet.
Hashtagi: #BIZNES #Motoryzacja

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy