Wiadomości branżowe

Znamy finalistów konkursu Castrol Professional Academy

Znamy sześć najlepszych drużyn Castrol Professional Academy

Właśnie wyłoniono finalistów IV Ogólnopolskiego Konkursu Motoryzacyjnego Castrol Professional Academy. 16 kwietnia 2011 roku spotkają się w warszawskim serwisie „Ford Bemo Motors”, aby powalczyć o cenne nagrody i indeks Politechniki Poznańskiej. Do tegorocznego konkursu zgłosiło się w sumie 700 osób tworząc 227 trzyosobowych zespołów. Pierwsze zadania, na które każda z drużyn miała niespełna 48 godziny, rozwiązywano drogą elektroniczną,.

„Otrzymanie największej ilości punktów w półfinale konkursu był dla całego zespołu zarówno ogromnym zaskoczeniem jak i wielką niespodzianką!” – komentuje wyniki Damian Zięcina z Zespołu Szkół Nr 10 w Koszalinie. „Niesamowitym wsparciem całej trójki jest nasz opiekun pan Edmund Konefał, który pomaga nam od samego początku. Dzięki niemu wierzymy, że w finale możemy zawalczyć o podium” – dodał.

Poniżej prezentujemy zespoły zakwalifikowane do finału wg. Ilości punktów :

1.       Paweł Dakiniewicz, Damian Zięcina i Damian Iwiński z Zespołu Szkół nr 10 w Koszalinie. 
Opiekun – Edmund Konefał.

2.       Dawid Basista, Ernest Błaż, Sylwester Mikosz z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krośnie. Opiekun – Piotr Boś.

3.       Bartłomiej Borawski, Tomasz Grochowski, Michał Ejsmont z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim. Opiekun – Mariusz Antol.

4.       Jarosław Kijak, Kamil Marciniak, Andrzej Palusiński z Zespołu Szkół Samochodowych w Lublinie. Opiekun – Jan Trzeszczotka.

5.       Wojciech Tetlak, Tomasz Litwin, Damian Żak z Technikum Mechaniczno-Elektrycznego w Biłgoraju. Opiekun – Jarosław Dubiel.

6.       Borys Rdzanek, Marcin Amerek, Michał Mazur z Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu. Opiekun – Dariusz Stępniewski.

Finał odbędzie 16 kwietnia, w sobotę, o godzinie 11 w warszawskim serwisie „Ford – Bemo Motors” przy Alei Krakowskiej 169.To już czwarta edycja konkursu Castrol Professional Academy. Od początku jego trwania objął 1800 uczniów ze szkół z całej Polski . Celem akcji jest poszerzanie wiedzy i ułatwianie startu w zawodzie mechanika oraz menadżera serwisu samochodowego.  Organizatorami konkursu są Castrol, Ford i Magazyn Top Gear. Więcej informacji, takich jak regulamin, harmonogram i opis atrakcyjnych nagród można znaleźć na stronie konkursu www.castrolprofessionalacademy.pl . Dodatkowe informacje prasowe znajdują się na stronie www.media.castrol.pl .

 

Kontakt dla mediów:
Magdalena Vielhaber, Castrol, T:22 582 65 00, E:[email protected]
Bartek Piechocki, StoryGroup, T:603 152 040, E:[email protected]


hastagi na stronie:

#castrol academy

Similar Posts