BIZNES Motoryzacja

Total inwestuje w województwie lubuskim – kolejne stacje paliw już otwarte

Koncern Total otworzył dwie nowe stacje paliw zlokalizowane w województwie lubuskim: w miejscowościach Brójce i Iłowa. Oddane do użytku obiekty spełnią potrzeby kierowców zarówno samochodów osobowych, jaki i tirów oraz

Data publikacji: 2015-11-12
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Total inwestuje w województwie lubuskim – kolejne stacje paliw już otwarte
Kategoria: BIZNES, Motoryzacja

Koncern Total otworzył dwie nowe stacje paliw zlokalizowane w województwie lubuskim: w miejscowościach Brójce i Iłowa. Oddane do użytku obiekty spełnią potrzeby kierowców zarówno samochodów osobowych, jaki i tirów oraz autokarów.

Total inwestuje w województwie lubuskim – kolejne stacje paliw już otwarte BIZNES, Motoryzacja - Koncern Total otworzył dwie nowe stacje paliw zlokalizowane w województwie lubuskim: w miejscowościach Brójce i Iłowa. Oddane do użytku obiekty spełnią potrzeby kierowców zarówno samochodów osobowych, jaki i tirów oraz autokarów.

Koncern Total, który na początku 2015 roku wszedł na polski rynek detalicznej sprzedaży paliw, otworzył dwie nowe stacje zlokalizowane w województwie lubuskim: w miejscowościach Brójce i Iłowa. Oddane do użytku obiekty spełnią potrzeby kierowców zarówno samochodów osobowych, jaki i tirów oraz autokarów.

Nowo otwarta stacja paliw w Iłowie, będąca częścią Truck Stop Iłowa, położona jest przy drodze krajowej nr 18/E36, biegnącej od granicy z Niemcami w Olszynie do węzła z autostradą A4 w okolicy wsi Krzyżowa. Zapewnia ona klientom liczne udogodnienia, m.in.  dystrybutory paliwa z możliwością samoobsługowej płatności (ATP), a także prysznic, pralkę i suszarkę, w które wyposażone są nieliczne stacje paliwowe w Polsce. W Iłowie prowadzona jest także sprzedaż AdBlue – przeznaczonego do redukcji ilości szkodliwych substancji zawartych w spalinach, stosowanego w wielu nowoczesnych ciężarówkach i autobusach. Klienci mogą dokonać płatności kartą Eurotrafic, UTA i DKV, które honorowane są w całej Europie. Ponadto kierowcy tirów otrzymują do dyspozycji parking mieszczący 70 zestawów. Dla autokarów udostępniono punkt zrzutu nieczystości. Wszyscy podróżni mają możliwość posilenia się w restauracji, wypicia kawy Lavazza oraz skorzystania z nowoczesnej strefy WiFi.

Stacja znajduje się na terenie Truck Stop Iłowa, który oferuje podróżującym autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych i naczep firmy Esa Trucks Polska, autoryzacje serwisowe: DAF, Kogel, Wabco, Haldex, BPW, SAF, autoryzowany punkt naprawy Toll Collect, a także serwis tachografów cyfrowych.

Druga stacja otwarta w listopadzie znajduje się w miejscowości Brójce przy DK92, położonej niedaleko drogi krajowej nr 2/E30. Obiekt przystosowany jest do potrzeb większych pojazdów – oprócz standardowego wyposażenia posiada parking i myjnię dla tirów. Stacja Total Brójce akceptuje płatności kartami Eurotrafic, UTA oraz DKV, kierowcy mogą również skorzystać z samoobsługowego terminala płatniczego za zakupy paliwowe (ATP). Na stacji zadbano także o strefę rozrywkową, w której wspólnie z dziećmi można zagrać w gry zręcznościowe. Z myślą o najmłodszych zbudowano również plac zabaw.

A to już wiesz?  Sieć Premio uruchomiła w Polsce sprzedaż opon online

Obie stacje oferują pełną gamę paliw (Excellium Diesel, Diesel, TiR Diesel, Excellium 98, Super 95, LPG) oraz AdBlue. Dla zmotoryzowanych dostępny jest darmowy, bezprzewodowy Internet, kompresor i odkurzacz. Podróżujący mają ponadto możliwość zjedzenia ciepłego posiłku. W Iłowie chętni mogą skorzystać z oferty punktu sprzedaży opłat drogowych Toll Collect.

„Poprzez otwieranie nowych stacji w kolejnych lokalizacjach konsekwentnie realizujemy nasz cel, jakim jest systematyczny rozwój spółki na terenie Polski. Zależy nam na zapewnieniu jak największej liczbie kierowców możliwości skorzystania z wysokiej jakości produktów, usług oraz poziomu obsługi, z których słynie marka Total” – powiedział Thibaud de Lisle, Dyrektor Generalny Total Polska.

Co wyróżnia stacje paliw Total?

Najwyższej jakości produkty oraz ekskluzywna gama paliw premium Total Excellium, produkowana i importowana z Niemiec. Paliwa Excellium zapobiegają zanieczyszczeniom silnika i pomagają zmniejszyć zużycie paliwa.
Od marca 2015 klienci flotowi mogą korzystać z kart paliwowych Eurotrafic w Polsce, a także na ponad 12 000 stacji w całej Europie.
Gościnna atmosfera i dbałość o satysfakcję klienta to priorytet na stacjach Total. Na wszystkich stacjach zapewnione są darmowe cukierki przy kasie oraz bezpłatne Wi-Fi. Dla Total kluczową rolę odgrywa zadowolenie klientów, którzy mogą wyrazić swoją opinię o stacji paliw przy pomocy nowoczesnej aplikacji dostępnej na tablecie.
Kąciki kawowe Pause Café, dzięki którym można spędzić przyjemne chwile w przerwie w podróży pijąc kawę Lavazza.
Nienagannie czyste stacje paliw z przejrzystym układem komunikacji i nieskazitelnymi urządzeniami towarzyszącymi.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Total inwestuje w województwie lubuskim – kolejne stacje paliw już otwarte BIZNES, Motoryzacja - Koncern Total otworzył dwie nowe stacje paliw zlokalizowane w województwie lubuskim: w miejscowościach Brójce i Iłowa. Oddane do użytku obiekty spełnią potrzeby kierowców zarówno samochodów osobowych, jaki i tirów oraz autokarów.
Hashtagi: #BIZNES #Motoryzacja

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy