Poradnik Wiadomości branżowe

Opony Assistance w ofercie Liberty Direct

Opony Assistance w ofercie Liberty Direct
Liberty Direct wprowadziła do oferty Opony Assistance. Ubezpieczenie zapewnia pomoc w przypadku przebicia lub uszkodzenia koła podczas jazdy. Z oferty można skorzystać przy zakupie dowolnego pakietu ubezpieczeń OC, AC, NNW lub Assistance. Polisa dostępna jest w cenie 9,99 zł.„Nie najlepszy stan polskich dróg powoduje, że kierowcy często zmagają się z problemem uszkodzenia opon. Jest to szczególnie dotkliwe po zimie, gdy dziur w jezdniach jest naprawdę dużo. Z myślą o kierowcach, którzy chcą mieć spokojną głowę w przypadku tego typu sytuacji wprowadziliśmy ubezpieczenie ogumienia. To idealne uzupełnienie naszej oferty, z którego warto skorzystać szczególnie o tej porze roku” – komentuje Rafał Karski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Liberty Direct.W ramach ubezpieczenia Opony Assistance Liberty Direct zapewnia:Wymianę koła na miejscu zdarzenia na zapasowe należące do wyposażenia pojazdu,Odholowanie pojazdu do najbliższego czynnego warsztatu wulkanizacyjnego, w sytuacji gdy nie ma możliwości wymiany koła na miejscu zdarzenia,Pomoc telefoniczną na temat

Liberty Direct wprowadziła do oferty Opony Assistance. Ubezpieczenie zapewnia pomoc w przypadku przebicia lub uszkodzenia koła podczas jazdy. Z oferty można skorzystać przy zakupie dowolnego pakietu ubezpieczeń OC, AC, NNW lub Assistance. Polisa dostępna jest w cenie 9,99 zł.

„Nie najlepszy stan polskich dróg powoduje, że kierowcy często zmagają się z problemem uszkodzenia opon. Jest to szczególnie dotkliwe po zimie, gdy dziur w jezdniach jest naprawdę dużo. Z myślą o kierowcach, którzy chcą mieć spokojną głowę w przypadku tego typu sytuacji wprowadziliśmy ubezpieczenie ogumienia. To idealne uzupełnienie naszej oferty, z którego warto skorzystać szczególnie o tej porze roku” – komentuje Rafał Karski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Liberty Direct.

W ramach ubezpieczenia Opony Assistance Liberty Direct zapewnia:

  • Wymianę koła na miejscu zdarzenia na zapasowe należące do wyposażenia pojazdu,
  • Odholowanie pojazdu do najbliższego czynnego warsztatu wulkanizacyjnego, w sytuacji gdy nie ma możliwości wymiany koła na miejscu zdarzenia,
  • Pomoc telefoniczną na temat zakładów wulkanizacyjnych, sklepów z oponami, punktów przechowywania opon itp.,
  • Ochronę na terenie Polski i Europy,
  • Pomoc również pod domem.

Opony Assistance jest dostępne przy zakupie dowolnego pakietu ubezpieczeń oferowanego przez Liberty Direct: OC + Mini Assistance lub OC+AC Standard z Mini Assistance. W ramach pakietu OC + Mini Assistance Liberty Direct oferuje bez dodatkowych opłat pomoc serwisową, w tym naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu ubezpieczonego oraz poszkodowanego oraz szeroką pomoc informacyjną. W ramach pakietu OC + AC Standard + Mini Assistance firma oferuje ponadto ochronę w przypadku szkód polegających na zniszczeniu, utracie pojazdu i jego wyposażenia powstałe w wyniku wypadku drogowego, zniszczeniu pojazdu przez osoby trzecie, szkody powstałe wskutek działania nieprzewidzianych warunków atmosferycznych (grad, huragan, pożar) czy kradzież pojazdu. Decydując się na zakup AC Standard Klienci mają możliwość skorzystania z dodatkowych opcji ubezpieczenia: Warsztat oraz Warsztat Plus. Umożliwiają one dostosowanie zakresu ochrony do wieku samochodu. Ochrona we wszystkich opcjach AC działa bez dodatkowych opłat również na terenie Europy.

A to już wiesz?  Castrol szuka zawodników motocyklowych

Liberty Direct to firma ubezpieczeniowa należąca do międzynarodowej Grupy Liberty Mutual Insurance, oferująca usługi dla Klientów indywidualnych oraz małych przedsiębiorstw. Jej oferta obejmuje szeroki zakres ubezpieczeń majątkowych – komunikacyjnych oraz mieszkaniowych. Sieć dystrybucji produktów firmy obejmuje ponad 400 multiagencji, kanały bezpośrednie – internet i telefon oraz bancassurance. Strategia Liberty Direct zakłada osiągnięcie pozycji lidera w zakresie jakości obsługi Klienta. Dzięki dynamicznemu rozwojowi w 2012 roku firma wypracowała 268,7 mln PLN składki brutto osiągając jeden z najwyższych wzrostów na rynku. Liberty Direct jest obecna w Polsce od 5 lat.

 

www.libertydirect.pl

Liberty Mutual Insurance jest międzynarodową grupą ubezpieczeniową świadczącą kompleksowe usługi w 26 krajach Ameryki, Europy i Azji. Firma działa w Stanach Zjednoczonych od 1912 roku i jest na tamtejszym rynku jedną z największych instytucji ubezpieczeniowych, zajmującą 84 miejsce na liście Fortune 500. Liberty Mutual Insurance oferuje pełną gamę produktów ubezpieczeniowych dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Jednym z obszarów działalności biznesowej  Liberty Mutual Insurance są ubezpieczenia komunikacyjne dla Klientów indywidualnych. Od kilkudziesięciu lat grupa prowadzi działalność na rynkach międzynarodowych, w tym również w Europie. Jej produkty dla klientów instytucjonalnych oferowane są niemal na wszystkich rynkach europejskich, natomiast w segmencie Klientów indywidualnych grupa Liberty Mutual Insurance obecna jest w Portugalii, Irlandii, Turcji, Hiszpanii, Polsce, a także w Rosji.

www.libertymutual.com 

< 238853" >

Źródło Liberty. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy