Społeczności Harley-Davidson

Harley-Davidson od ponad 100 lat jednoczy miłośników jazdy na motocyklu nie pozwalając tym, którzy raz zaznali jazdy na Harley’u, przesiąść się na inne maszyny. Klasyczna stylistyka, unikalny charakter silnika i wydechu powodujące niepowtarzalny, rozpoznawalny dźwięk, wygoda podczas jazdy i łagodne prowadzenie oraz wysoka ergonomia powodują, że Harley-Davidson to jedyna marka na świecie, z którą jej wielbiciele wiążą się na całe życie nie tylko przywdziewając ubrania zaprojektowane przez H-D, ale wręcz tatuując na własnym ciele wzory identyfikujące ich ze stylem życia według Harley-Davidson.

harley360.jpg

Niepowtarzalny charakter Harley-Davidson tworzą przede wszystkim społeczności wiernych motocyklistów kultywujące symbol wolności, przygody i niepokornego stylu życia, którzy jednoczą się w kluby i stowarzyszenia, by każdego dnia budować i rozwijać tę żywą legendę podczas wspólnej jazdy.
Dziś Harley-Davidson może poszczycić się rzeszą ponad 500.000 członków klubów H.O.G.® (Harley Owners Group) na całym świecie. Do tego światowego klubu posiadaczy motocykli H-D należą wszyscy, którzy chcą prowadzić to niezwykłe życie i podczas jazdy na Harley’u wspólnie odczuwać wolność, niezależność, pewność siebie i przygodę – zarówno lekarze, prawnicy czy przedsiębiorcy, muzycy, dziennikarze, aktorzy, jak i nauczyciele czy rzemieślnicy oraz przedstawiciele wszelkich innych zawodów, w różnym wieku i o dowolnych zainteresowaniach, których łączy wspólna pasja: Harley-Davidson!
Harley-Davidson to kilkaset kilogramów szlachetnego metalu, na którego ostateczny kształt składa się cały wiek doświadczeń, historii, legendy i tradycji – czy można wyobrazić sobie solidniejsze zaplecze dla wspólnoty Harley’owców? Coraz częściej organizowane zloty i nowopowstające kluby i stowarzyszenia H-D to dowody na istnienie żywej i silnej kultury Harley-Davidson w Polsce.

Authors
Tags

Related posts

Top